خلاصه کتاب اضطراب رام شده نوشته جادسون برویر

علم جدید به ما نشان می‌دهد که چطور چرخه نگرانی و ترس را بشکنید و ذهن خود را بهبود بخشید.

تا حالا شده که سعی کنید پرخوری یا اهمال‌کاری‌تون رو توجیه کنید و براش دلیل و بهانه بتراشید؟ خودتون هم می‌دونید که همه این بهانه‌ها صرفا بهانه هستند. اما دلیل اینکه ما به عادات بدمون چسبیدیم اینه که مغز غریزی ما الگوهای فکری-وسواسی و اعتیادهای ما رو کنترل میکنه. نه مغز منطقی‌مون.

شما با استفاده از تکنیک‌های ذهن‌آگاهی میتونید یاد بگیرید که مغزتون رو مجددا آموزش بدید و خودتون رو از شر نگرانی‌های مزمن، اضطراب‌ها و سایر عادات وسواسی رها کنید.

جادسون برویر، دکتر و  روانپزشک مشهور اعتیاد و علوم اعصابه . اون مدیر تحقیقات و نوآوری در مرکز ذهن آگاهی در دانشگاه براون و همچنین استادیار دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه و دانشکده پزشکی هم هست . صحبت های اون در مورد شکستن عادت‌های بد بیش از 16 میلیون بار در شبکه های اجتماعی بازدید داشته‌اند.

کتاب اضطراب رام شده فلسفه پشت عادات منفی ما رو بهمون میگه و توضیح میده که چرا عادات بد باعث میشن ما در جایی هستیم گیر بیفتیم.

 

دانلود خلاصه کتاب

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**