آیینه جادویی – تمرین اثربخش برای ساختن عزت نفس فولادین

اولین سنگ‌بنای رسیدن به هر خواسته‌ای در زندگی این است که شما آن را بخواهید. اگر شما در زندگی چیزی نخواهید، چیزی طلب نداشته باشید و به همین شرایط فعلی راضی باشید این میتواند یکی از نشانه‌های عزت نفس در شما باشد. البته نه به این معنا که هر کس که خواسته‌های بزرگ داشته باشد عزت نفس بالایی دارد.

اکثر انسان‌ها با اینکه در ظاهر خوب هستند و برای خود احترام قائلند اما در جایی که واقعا لازم است، وقتی که با خودشان تنها هستند ارزش چندان خاصی برای خودشان ندارند. ما یاد گرفته‌ایم که در کنار دیگران خوب باشیم، در کنار دیگران لباس خوب بپوشیم و بهترین وسایل‌مان را با دیگران سهیم شویم و وسایل کهنه و دم دستی برای خودمان استفاده کنیم.

عزت نفس کم می‌تواند پنهان‌ترین دلیلی باشد که تا به الان واقعا به سمت رویاهای بزرگ‌تان قدم برنداشته‌اید. در این ویدیویی آموزشی یاد میگیرید چرا عزت نفس اولین و مهم‌ترین پیش‌نیاز رسیدن به خواسته‌هایتان است و مهم‌تر از این چطور با یک تمرین ساده اما فوق‌العاده کارآمد یک عزت نفس فولادین داشته باشید

 

↓ مشاهده ویدیو ↓

7 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت Mh می‌گوید

  این تمرین واقعا فوق العادست 🙂

 2. کاربر سوخت جت 8623 می‌گوید

  این تمرین و انجام دادم وقتی به خودم نگاه میکردم واینجوری باخودم حرف میزدم گریه میکردم احساس میکردم به خودم خیلی ظلم کردم و خیلی شرمنده بودم .جالب بود واسم هر روز که این تمرینو انجام میدادم دقت میکردم که کدوم کارا یا کدوم رفتار خودم یا اطرافیانم باعث شده من اینقدر عزت نفسم پایین بیادتا یک هفته مرتب انجام میدادم وهر روز وقتی بیرون میرفتم تو محل کارم واقعا دیگران رفتارشون تغییر می‌کرد باهام ولی تو مسیر خونه یا بیرون رفتنام یه حس بد داشتم یه احساس اینکه تمام ظلم های من به خودم آشکار شده و همه دارن میبینن اینو واین هر روز با این تمرین پر رنگ تر میشد وحالم خیلی بد میشد تا حدودی منو عصبانیم میکرد.همین باعث شد کنارش بزنم ودیگه انجام ندم چون با هر بار انجامش میدیم کجا وکی به خودم آسیب زدم واین منو خیلی ناراحت میکرد .ولی بازم به طور مرتب نه، ولی گاهی هم با خودم حرفایه مثبت میزنم وهم گاهی جلویه اینه میرم هم از خودم معذرت خواهی میکنم و حتی کارهای یا حرف های که باعث شده قبلن بهم آسیب بزنه کنار بزارم وبه خودم بیشتر بها بدم تا اینکه بتونم عزت نفسم و دوباره به اوج خودش برسونم آن شا الله .

 3. کاربر سوخت جت 5070 می‌گوید

  خیلی راحت بودم باهاش – حس شادی و شارژ شدگی بهم دست داد

 4. کاربر سوخت جت 8569 می‌گوید

  سلام جناب سیمانی من این پادکست مربوط ب جادوی ایینه رو شنید انجام دادم تاحالا صبح ها تو ایینه بخودم نگاه نکرده بودم ک حرف بزنم امروز فایل ارزشمندی هفته اول کارگاه رو گذاشتم و تو اینه دستشوی شروع ب تکرار کلماتی کردم ک تو فایل گفته می شد البته کمی هم حالم گرفته بود ولی گفتم بزار برم تمرینم رو بکنم با تکرار می کردم و گریه میکردم ولی ۶دقیقه رو ک زمان فایل بود رو موندم وتمام مدت گریه کردم و برای خودم عجیب بود من این تمرین رو قبلا انجام داده بودم نمیگم حس خوبی داشتم ولی اینگونه هم نشده بودم نمی دونم بخاطر صبح بود یا همانطور ک گفتم چون حال دلم خوش نبود بعداز ظهر چن بار این پادکست رو گوش دادم وبعد جملات شما رو تو دفترم نوشتم چن صفحه نوشتم تا تو ذهنم بمونه زمانی ک احساس کردم رون شدم جلو اینه رفتم و شروع ب تکرار کردم ولی جلو اینه یادم میرفت کلمات و احساس بیگانه ای با ادم تو اینه داشتم البته مصمم شدم ک تا یک ماه انجام بدم چون من نتونستم کارهای کارگاه رو انجام بدم

 5. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

  من حس خوبی داشتم,حالم خیلی بهتر هم شد. یه حس انرژی مثبت,اعتماد به نفس که بهت قدرت میده,عالیه این تمرین

  1. کاربر سوخت جت ین می‌گوید

   من قبلا این تمرین رو انجام دادم استاد.البته واسه شوخی به خودم میگفتم تو آینه چطوری خوشتیپ‍♂️.ولی جالب بود که همونم بهم حس خوبی میداد.
   همونطور که گفتید انجام میدم.ایشالا که نتیجش فوق العادست.

 6. کاربر سوخت جت نش می‌گوید

  با خودم راحت شدم
  عالی بود

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**