از بین بردن ترس از شکست با دو تکنیک کاربردی از آنتونی رابینز

ترس از شکست واکنش دفاعی ذهن برای محافظت از ما در مقابل تهدیدها است و عملا ترس به خودی خود نشانه‌ی ضعف نیست. ذهن ما در طی سال‌ها برای محافظت‌مان از هر تهدید عینی و فیزیکی مانند حیوانات وحشی و خطرات محیط به گونه‌ای طراحی شده که از ترس برای محافظت از خود کمک بگیرد.

اما نکته‌ی بد اینجاست که خیلی از ترس‌هایی که در گذشته در نسل انسان شکل گرفته‌ است امروز هم خودش را نشان می‌دهد اما نه به صورت ترس از حمله‌ی شیرها یا ترس از پرت شدن از یک پرتگاه بلکه به صورت مواردی مانند ترس از شکست .

ترس از شکست واکنشی دفاعی است که هرگز نتیجه‌ی  مثبتی به همراه ندارد. 
می‌تواند عملا شما فلج کند. این ترس می‌تواند هیجان را از زندگی‌تان از ببین ببرد
زیرا دیگر قرار نیست که به خاطر ترس دست به هیچ کار جدیدی بزنید.

غلبه بر ترس از شکست یک عامل مهم در دستیابی به پیروزی است. برای افراد موفقی که کارهای بزرگ در زندگی به انجام داده‌اند، شکست تنها یک سنگ پیش پا افتاده در راه رسیدن به موفقیت بوده است.

در این ویدیو دو تکنیک از آنتونی رابینز، نویسنده و سخنران به‌نام آمریکایی را یاد خواهیم گرفت که در عین سادگی می‌تواند طرز فکرتان را در مورد شکست به طور کلی تغییر دهد. تا دیگر هرگز حسرت انجام ندادن کاری را به خاطر ترس در دل نداشته باشید.

 

↓↓ مشاهده ویدیو ↓↓

این یک محتوای ویژه است!

60% تخفیف اشتراک یکساله

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت 8575 می گوید

  ممنون بسیار عالی بود ترس از شکست هاست که ما رو عقب نگه میداره در صورتیکه این ترس‌ها نیومدن که ما درجا بزنیم بلکه آمدن تا کارمون رو به بهترین شکلی انجامش بدیم

 2. قربان محمدیان می گوید

  این جمله را چند بار بخوانید .

  امروز فرداست وفردا هم پس فرداست
  افراد موفق امروز شروع میکنند وافراد ناموفق فردا

 3. قربان محمدیان می گوید

  امتحان کنید اگه شکست خوردید راه صحیح راانتخاب خواهید کرد

 4. قربان محمدیان می گوید

  انتخاب یکی از رموزموفقیت است که بر اثر شکست که نتیجه اش انتخاب صحیح است به دست میاید

 5. Mosa می گوید

  چیزی که مسلم هست ترس ما از شکست ریشه در ضمیر ناخودآگاه ما در دوران ابتدایی زندگیمون داره که متاسفانه جو تربیت خانوادگی و جامعه در ما القا کرده این مورد را باید چطور رفع کرد دوستان ممنون میشم نظراتشون رو به اشتراک بگذارند.

 6. قربان محمدیان می گوید

  یکی اینکه لذت در رنج است وباید ازرنج مسیر لذت برددوم اینکه شکست برای شما شناخت میدهد وشماآگاهانه وبا اعتماد به نفس راه صحیح را انتخاب می کنید

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**