تشکیل قدرتمندترین تیم کاری با پنج اصل از سایمون سینک

سایمون سینک یکی از بزرگترین و برجسته‌ترین نظریه‌پردازان و فعالان حوزه‌ی کسب‌وکار و تیم‌سازی در شرکت‌ها است. کتا‌ب‌های او که از معروف‌ترینش می‌توان به چرای خود را پیدا کنید اشاره کرد جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های کسب‌وکار دنیا هستند. اکنون که به شیوه‌ای جهانی شناخته شده در سراسر دنیا سخنرانی‌هایش را برای شرکت‌های بزرگ برگزار می‌کند. او را می‌توانی یکی از بهترین کارشناسان حوزه‌ی کسب‌وکار دانست.

تیم‌سازی یکی از اصلی‌ترین مهارت‌هایی است که هر کارآفرینی باید آن را بداند. شما نمی‌توانید ایده‌های بالای‌تان را به تنهایی اجرا کنید و در این زمینه حتما به یک تیم قدرتمند نیاز دارید. تیم شما هر چه باشد تعیین کننده‌ی شکست یا موفقیت شما در کسب‌وکارتان خواهد بود. تیم‌سازی با این که کار آسانی نیست اما خیلی پیچیده نیست و می‌توانید با الگو گرفتن از موفق‌ترین شرکت‌های دنیا این کار را یاد بگیرید.

در این ویدیوی کاربردی که امروز در سوخت جت برای شما آماده کرده‌ایم سایمون سینک پنج اصل بنیادین را به شما پیشنهاد می‌کند که می‌توانید قدرتمندترین تیم‌ها را بسازید و آن‌ها را کنار هم نگه دارید.

از چیزهایی که در این ویدیو یاد خواهید گرفت:

  • چطور اعتماد واقعی را  بین اعضای تیم به وجود آوریم؟
  • چطور کاری کنیم که اعضای تیم در هر موقع از بحران‌ها بتوانند روی هم حساب کنند؟
  • چطور رابطه‌ی بین اعضای تیم ماشینی و خشک نبوده و دوستانه و صمیمانه باشد؟
  • چطور می‌توان هر تیمی را به سمت هدفی واحد با قدرت حرکت داد؟

 

 

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا
1 دیدگاه جالب
  1. Narges می گوید

    سلامnخیلی وقت بود که ویدیو آموزشی انگیزشی ندیده بودمnممنونم ازت سوخت جت که نذاشتی این فاصله زیاد بشهnnاین ویدیو مخصوصا برای من که نتورک میکنم و تیم دارم خیلی مهم و کاربردی بود، اصلا انگار فراموش کرده بودم که باید بهشون اعتماد کنم.nمخصوصا توی این برهه که به دلیل تغییری در یکی از قوانین تیم مجبورم با اعضای خوب تیمم کمی خشن برخورد کنم.nnواسه همه به موقع بودنات مرسی

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**