سه باور مخرب در مورد ثروت که به شدت جلوی ثروت‌تان را گرفته است

باورهای شما، افکار شما و ذهنیت‌تان تمام زندگی‌تان را کنترل می‌کند. و وقتی در مورد تمام زندگی‌تان صحبت میکنیم به شدت شامل اوضاع مالی‌تان هم می‌شود. یعنی در واقع هر رفتاری که در ثروتمندان می‌‌بنید نتیجه‌ی باورهایی است که دارند و یا ندارند. پس بهترین قدم برای ثروتمند شدن نه تقلید کردن از کارهایشان بلکه تقلید کردن از باورهایشان است. اما متاسفانه باورهای افراد ثروتمند چیزی نیست که به صورت مشخص و تابلو در دسترس همگان باشد. شما شاید ندانید که در سر این افراد چه می‌گذرد و چه طور فکر می‌کنند و طرز فکرشان چه تفاوتی با افراد معمولی جامعه دارد.

اما در این پادکست شما را با سه باور معرفی می‌کنیم که به شدت مخرب هستند و یکی از عامل‌های اصلی فقیر ماندن قشر زیادی از ایرانیان است. شنیدن این پادکست چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد اما می‌تواند طرز فکرتان را برای همیشه در مورد ثروت و ثروتمندان تغییر دهد و خود شما را هم در مسیر درست ثروت‌آفرینی قرار دهد.

 

دانلود این پادکست

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. محمد می گوید

  عکس مقاله درست نیست! 0 هنوز مقاله رو نخوندم اما ممنون بابت سایتتون)

 2. مهران انصاری می گوید

  سلام. ی روز خیلی ناراحت، تو فکر بودم ک چرا من حتی روزی 1000تومن ندارم ک تو دوره 365روزه سوخت جت شرکت کنم، ولی ی ندای درونی بهم میگفت، تو از همین محتویات رایگان استفاده کن.اصلا نمیدونم چی شد ی دفعه دیدم دارم ثبت نام دوره 365روزه را تکمیل میکنمحتی(با اون پول ۳بار میتونستم ثبت نام کنم)⁦⁩الانم توان خرید کتاب های صوتی و ثبت نام کارگاه ارتعاش ثروت رو ندارمولی ب چشم میبینم ک تموم این دوره هارو پشت سرمیزارم⁦✍️⁩وقدم ب قدمب اهدافم میرسم⁦⁦⁩⁦⁦❤️⁩آآآمین
  با تشکر از حامی وحوزه زحمت کش

 3. مهدی می گوید

  من هنوز پادکست را گوش نکردم و مطمئنم که عالیه و دانلودش کردم که وقت مردم گوش کنم،و این را هم بگم که منتظرم که شنبه بشه و بتوانم یک پادکست دیگه هم گوش کنم ممنونم از پادکست های عالی تون⁦❤️⁩

 4. کاربر سوخت جت 3989 می گوید

  دقیقا خیلی عالی بود

 5. نیما بساط زاده می گوید

  شما بی نظیرید جناب سینانی
  سپاس بابت تمام مطالب خوبتون

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**