سخنرانی فوق انگیزشی لس بروان – اگه بخوای میشه – قسمت اول

شاید مدت‌هاست که رویایی در سر دارید، شب و روز فکرتان را مشغول کرده است. جایی از ته دل‌تان واقعا می‌خواهد برسید ولی جایی از هم پس کله‌تان می‌گوید نمی‌رسید و همیشه شک دارید به خودتان، ذهن منطقی‌تان کاری کرده است که به ندای درون‌تان گوش ندهید.

اگر رویایی دارید اول از همه چی به شما تبریک می‌گویم چون بیشتر مردم اجازه‌ی رویاپردازی را هم به خودشان نمی‌دهند. اینکه رویایی دارید یعنی به درجه‌ای از ایمان رسیده‌اید که شما هم می‌توانید از آن‌هایی باشید که یک زندگی معمولی را ول کرده و به سمت بهتری در حرکت هستید.

اما با صرف داشتن رویا هم متاسفانه نمی‌توانید کار به جایی ببرید. باید آن را باور داشته باشید. باید باور داشته باشید که شما می‌توانید که در هر شرایطی می‌توانید که رویایتان امکان پذیر است.

این جملات در کلام ساده هستند. ساده است که هر کسی بگوید «میتونم» «میشه» «انجامش میدم» اما اگر واقعا می‌خواهید به رویاهایتان برسید باید آن را از اعماق قلب‌تان باور داشته باشید.

لس بروان که شاید بتوانیم لقب برجسته‌ترین سخنران انگیزشی تاریخ را به او عطا کنیم. از سختی‌های زیادی مانند بی‌خانمانمی و سرطان و طلاق گذشته است. او وقتی به خودش باور آورد و بر سختی‌ها غلبه کرد و رویاهایش را میسر کرد تصمیم گرفت که در این راه به بقیه هم کمک کند. تصمیم گرفت که به بقیه نشان دهند که آن‌ها چیزی کم ندارند و رویاهایشان امکان پذیر است.

در این سخنرانی ویژه‌ی لس بروان که یکی از بهترین آثار او است در یک ساعت به شما قدرتی می‌دهد که شاید کمتر کسی بتواند آن را به دست آورد. باوری می‌دهد که شاید کمتر کسی به این مرحله از باور برسد.

این هفته قسمت اول این سخنرانی را به مدت نیم ساعت اختصاصا برای شما دوستان ویژه‌ی سوخت جت تهیه کرده‌ایم و قسمت دوم این سخنرانی هفته‌ی دوم منتشر خواهد شد.

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

 

لینک تماشای قسمت دوم این سخنرانی

مقالات مرتبط:
9 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت رد می‌گوید

  سلام چرا زیر نویس کامل نیست و بخشی از صحبت ها ترجمه نمیشه

  1. کاربر سوخت جت 3022 می‌گوید

   خیلی خوب بود ممنون از سوخت جت

 2. کاربر سوخت جت عی می‌گوید

  قسمت دوم چه زمانی منتشر میشه؟

 3. کاربر سوخت جت ار می‌گوید

  امیدوارم روزی برسه زیر چنین مطالبی کامنت کنم، بهش رسیدم! دیدین که ممکن بود!

 4. کاربر سوخت جت zadi می‌گوید

  سلام قسمت های بعد کی میاد؟

 5. کاربر سوخت جت 4377 می‌گوید

  به نظر من هر کدوم از ما یک رسالت داریم که باید به سر انجام برسونیم .نمیدونم چیه ولی هست باید بگردیم و پیداش کنیم و به سرانجام برسونیمش .هر جور که شده

 6. کاربر سوخت جت مد می‌گوید

  سلام دراپلکیشن برنامه دانلودیاپخش نمیشه

 7. کاربر سوخت جت نش می‌گوید

  Great one
  Thanks a million

  1. کاربر سوخت جت 3022 می‌گوید

   لس بروان خیلی خوبه

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**