قسمت دوم سخنرانی فوق انگیزشی لس بروان – اگه بخوای میشه

شاید مدت‌هاست که رویایی در سر دارید، شب و روز فکرتان را مشغول کرده است. جایی از ته دل‌تان واقعا می‌خواهد برسید ولی جایی از هم پس کله‌تان می‌گوید نمی‌رسید و همیشه شک دارید به خودتان، ذهن منطقی‌تان کاری کرده است که به ندای درون‌تان گوش ندهید.

اگر رویایی دارید اول از همه چی به شما تبریک می‌گویم چون بیشتر مردم اجازه‌ی رویاپردازی را هم به خودشان نمی‌دهند. اینکه رویایی دارید یعنی به درجه‌ای از ایمان رسیده‌اید که شما هم می‌توانید از آن‌هایی باشید که یک زندگی معمولی را ول کرده و به سمت بهتری در حرکت هستید.

اما با صرف داشتن رویا هم متاسفانه نمی‌توانید کار به جایی ببرید. باید آن را باور داشته باشید. باید باور داشته باشید که شما می‌توانید که در هر شرایطی می‌توانید که رویایتان امکان پذیر است.

این جملات در کلام ساده هستند. ساده است که هر کسی بگوید «میتونم» «میشه» «انجامش میدم» اما اگر واقعا می‌خواهید به رویاهایتان برسید باید آن را از اعماق قلب‌تان باور داشته باشید.

لس بروان که شاید بتوانیم لقب برجسته‌ترین سخنران انگیزشی تاریخ را به او عطا کنیم. از سختی‌های زیادی مانند بی‌خانمانمی و سرطان و طلاق گذشته است. او وقتی به خودش باور آورد و بر سختی‌ها غلبه کرد و رویاهایش را میسر کرد تصمیم گرفت که در این راه به بقیه هم کمک کند. تصمیم گرفت که به بقیه نشان دهند که آن‌ها چیزی کم ندارند و رویاهایشان امکان پذیر است.

در این سخنرانی ویژه‌ی لس بروان که یکی از بهترین آثار او است در یک ساعت به شما قدرتی می‌دهد که شاید کمتر کسی بتواند آن را به دست آورد. باوری می‌دهد که شاید کمتر کسی به این مرحله از باور برسد.

قسمت اول این سخنرانی را هفته‌ی قبل در سوخت جت برای شما منتشر کردیم. این هفته قسمت دوم و آخر این سخنرانی را می‌توانید تماشا کنید.

لینک قسمت اول

 

↓ مشاهده ویدیو ( قسمت دوم )↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا
4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت 2324 می گوید

  عااااااااااالی بوددددد!!!

 2. مرتضی شریفی می گوید

  بسیار عالی

 3. سیمین رضوی می گوید

  کاش من که دوره ارتعاشات ثروت دارم این کلیپهارو میتونستم ببینم

 4. Mohammad Izadi می گوید

  لطفا بیش تر سمینار خارجی بزارید خیلی کم ویدئو میزارید

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**