چطور مغناطیس ذهنی جذب پول را فعال کنید؟

تا پول به دنبال شما بیاید و نه برعکس...

هرآنچه در زندگی تان میبینید، قبلا از کائنات درخواست کردید ببینید…
اما ممکن است خودتان متوجه نشده باشید که درحال درخواستِ فقر، بی پول، ورشکستگی، شریک بد و … هستید.

اکثر مردم اطلاعی از آنچه که به کائنات اعلام میکنند تا دریافت کنند، ندارند.
آنها فقط میدانند که چه چیزهایی ندارند و چه چیزهایی باید بخواهند… درحالی که دنیا طرزکار دیگری دارد و این روند فقط باعث میشود میزاند نداشته هایشان روز به روز بیشتر شود.

چندسال پیش فیلمی با عنوان «راز» منتشر شد که بازخورد زیادی در سطح جهان بدست آورد. مردم با دیدن این فیلم متوجه شدند که خیلی ساده «هرآنچه را که فکر کنید و از این دنیا درخواست کنید به شما داده میشود»

موضوع اینجاست که این شعار اشتباه نیست.
نه تنها اشتباه نیست، بلکه در کتاب های مقدس هم به آن اشاره شده است که از خداوند بخواهید تا به شما داده شود.

اما مشکل زمانی ایجاد شد که افراد با دیدن این فیلم، تصمیم گرفتند درآمد، ماشین، خانه، زندگی رویایی شان را داشته باشند… بدون آنکه اطلاع دقیقی از سازوکار این قانون طبیعت داشته باشند.

شاید شما هم یکی از آنها بوده باشید؛ هر روز می نشستید و راجع به چیزی که میخواستید فکر میکردید و بعد میدیدید که آن چیز به شما داده شده است و چشمان تان را باز میکردید و روزها، ماه ها و حتی سال ها منتظر خواسته تان بودید.

اما هیچ چیزی دریافت نمیکردید… شاید بعضی اوقات وضع بدتر هم میشد !

مشکل از کجا بود؟
اگر اصول توصیه های جذب پول درست بود، چرا نتیجه نگرفتید؟ در این مقاله به شما میگوییم…

ماجرا از آن قرار است که در فیلم راز و یا در کتاب هایی با این موضوع، نکته بسیار حیاتی را در جذب پول بدیهی فرض میکنند و انجام آنرا به خواننده یا تماشاچی می سپارند.

برای جذب پول، ثروت، دوستی یا هرآنچه که فکرش را بکنید، شما نیاز به سه زیربنا دارید :

 

اصل اول افکارتان

همیشه خودتان را کاملا ثروتمند فرض کنید. راجع به خودتان در وفور ثروت فکر کنید. مهم نیست در وضعیت الان ثروتمند هستید یا نه، شما فقط کافیست فکر کنید.

وقتی راجع به فکر کردن صحبت میکنیم، منظورمان تصاویر ذهنی است. تصویری از خودتان در ثروت و پول بسازید. خودتان را جای افراد ثروتمند ببینید؛ اتومبیل هایی که سوار میشوند، خانه هایی که در آن زندگی میکنند و تفریحاتی که دارند را ببینید.

اغلب اوقات ثروت، فقط به معنی پول نیست.
شما میتوانید خرد، آگاهی، متانت، هوش و … افراد ثروتمند را هم جذب کنید.

مشکل اول اینجاست که وقتی از نظر مالی ضعیف هستیم و یا ورشکسته شدیم، سعی داریم تمرکزمان را بر روی نقاط ضعف و جاهایی که مشکل ایجاد میکنند بگذاریم. مثلا اگر درآمد خوبی نداریم، مدام به بدبختی های کاری، کار طاقت فرسا، مدیر بد، چیزهایی که میخواهیم بخریم اما پولی که نداریم و … فکر میکنیم.

تمرکز این افکار بر روی فقر است.

شما با فکر کردن به این چیزهای، فقط به تصویرذهنی فقری که در ذهن تان است رنگ و بو بیشتری میدهید و اجازه میدهید بیشتر آنجا بماند.

و اما چقدر وقت صرف فکر کردن بر روی چیزهای درست میکنیم؟ تقریبا هیچ…

اگر کاری درست انجام دادیم که باعث شد درآمد بهتری داشته باشیم، وقت کمی صرف فکر کردن راجع به آن میکنیم و اغلب اوقات به چیزهای اشتباه فکر میکنیم.

لطفا موضوع را اشتباه برداشت نکنید !
منظور این نیست که راجع به اشتباهات کاری و یا چیزهایی که درست نیستند فکر نکنید؛ خیر… شما باید راجع به راه حلی برای رسیدن به نتیجه مطلوب تان فکر کنید و نه صورت مسئله اشتباه.

 

[

 

 

اصل دوم آگاهی

دومین و مهم تر از اصل اول آگاهی است؛ شما باید بدانید چه میخواهید و چه چیزی نمیخواهید. شاید تعجب کنید اگر بدانید اغلب مردم نمیدانند دقیقا چه میخواهند و چه نمیخواهند.

اصلا از خودتان شروع کنیم، چقدر پول میخواهید داشته باشید؟
اگر پاسخ شما خیلی زیاد یا کلماتی از این دست است، حتما شما هم جز دسته ای هستید که درگیر اصل دوم نشدند…

منظور از آگاهی از خواسته ها این است که دقیقا مشخص کنید :

 • چه مبلغی به عنوان درآمد ماهیانه میخواهید؟
 • چه مبلغی به عنوان پس انداز میخواهید؟
 • چه مبغی برای تفریح میخواهید؟
 • چه مبلغی برای سرمایه گذاری میخواهید؟
 • و …

خیلی دقیق با عدد و ارقام رویایی تان باید مشخص کنید چقدر میخواهید؟
تا زمانی که شفاف اعلام نکنید چقدر میخواهید، کائنات نمیدانند چه چیزی و یا چقدر به شما بدهند.

اصل دوم، در واقع اصل نیت است.
شما اگر خیلی کار و تلاش کنید و میبینید که به چیزی که میخواستید نرسیدید، شاید یکی از دلایلش این باشد که نیتی پشت کار و تلاش تان نبوده؛ نمیدانستید دقیقا برای چه چیزی کار میکنید، چقدر میخواهید از این راه بدست آورید و حتی با آنچه بدست آوردید چه کار کنید؟

با دانستن و آگاهی، شما فضا را برای بدست آوردن خواسته هایتان ایجاد میکنید؛ وقتی میدانید قرار است دقیقا سه کفش برای مهمانی، پیاده روی و زمستانی بخرید (درخواست شفاف) ناخودآگاه شما قبل از اینکه درخواست تان برسد، فضای کمد لباس یا جاکفشی تان را برای خواسته جدید تان آماده میکنید؛ کفش های قدیمی و کهنه را یا اهدا میکنید، یا دور میریزید و جا برای کفش های جدیدی که جذب کردید پیدا میکنید.

با آگاهی و شفاف اندیشیدن راجع به آنچه که میخواهید، بهتر میتوانید آنچه را که سد راه رسیدن خواسته هایتان شده اند را ببینید.

مارک هلپرین
مارک هلپرین

اصل سوم احساسات

و بلاخره آنچه که راجع به آن کمتر از هر اصلی صحبت شده… احساسات !
اگر خیلی دقیق میدانید چه میخواهید و مدام راجع به آنچه که میخواهید فکر میکنید اما تغییری در زندگی تان ایجاد نمیشود، اصل سوم را به احتمال زیاد اجرا نمیکنید.

طبق اصل سوم، شما باید احساسات تان را در جریان خواسته های شفاف تان در هنگام فکر کردن درگیر کنید. از اعماق وجودتان باید احساس کنید.

 • داشتن درآمد رویایی تان چه احساسی در شما ایجاد میکند؟

خودتان را ببینید که به درآمد دلخواه تان رسیدید. حالا میتوانید آزادنه هرمقداری که میخواهید را خرج کنید، چه احساسی خواهید داشت؟ پول هایتان را چطور خرج میکنید؟ هنگام خرج کردن بازهم احساس کمبود پول دارید؟ یا احساس وفور دارید؟ آیا از خرج کردن میترسید یا با لذت خرج میکنید؟ کارهایی را که با درآمد مورد نظرتان انجام میدهید را ببینید و به تک تک احساساتی که از هرکار به شما دست میدهد دقت کنید.

دقت کنید آیا احساسات مورد نظر مثبت هستند یا منفی؟

 • داشتن اتومبیل رویایی تان چه احساسی در شما ایجاد میکند؟

از اینکه پشت فرمان اتومبیل رویایی تان هستید چه حسی دارید؟ وقتی پا روی گاز میگذارید یا دنده عوض میکنید؟ از اینکه اتومبیل تان را در خیابان پارک میکنید؟ و یا پارکینگ، چه حسی به شما دست میدهد؟ وقتی خانواده یا دوستان تان را سوار میکنید چه حسی دارید؟

و به همین شیوه، بابت تک تک رویاها و خواسته هایتان احساسات تان را به کار بیاندازید.
احساسات همان چیزی است که راجع به آن صحبت نشده است… احساسات باعث میشوند ضمیرناخودآگاه شما نسبت به موضوع حساس تر شود آن تصاویر را سریع تر ذخیره کند.

دلیل این امر، طبیعی و واقعی بودن آن است.
ضمیرناخودآگاه شما هرآنچه را که با احساس تلفیق شده باشد، به عنوان یک تجربه واقعی میبیند و در خود ذخیره میکند تا تکرار شود.

برای مثال، اگر نسبت به درآمد خاص احساس مشخصی دارید، احتمال اینکه آن درآمد ثابت بماند زیاد است. چون شما دقیقا میدانید چه احساسی از بدست آوردن، خرج کردن، پس انداز و … آن دارید.

 

کلام آخر؛
اگر نمیتوانید واقعیت آینده را به صورت واقعی تصور کنید، نمیتوانید آنرا بدست آورید. برای جذب پول و یا هرآنچه که میخواهید باید ابتدا افکارتان را ایجاد کنید، سپس دقیق و شفاف بدانید چه میخواهید و سرانجام احساسات تان را درگیر کنید.

[/restrict]

در همین زمینه، نوشته های زیر را هم بخوانید :

 

 

10 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  سلام واقعا عالی بود امااگر بخواهیم مشگلی که بوجود امده وطرف باید اقدام کند انرا هم با این روش میشه حل کردبدست اوردن سلامتی دوباره طرف را اگه راهنمایی کنید ممنونم

 2. کاربر سوخت جت مد می‌گوید

  داداش اینجا همه چی پولی هرچی پول بدی اش جذب میکنی پووووول…..

 3. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

  سلام
  واقعاً خوشحالم و خدا رو شکر می کنم که با این سایت آشنا شدم
  و همین طور خدا رو شکر می کنم که روز به روز دارم به موفقیت نزدیک میشم
  ممنون از این مقاله بسیار خوبتان

 4. کاربر سوخت جت basi می‌گوید

  سلام
  مطالب رایگان باعث حس بهتری می شود. دیدن پیام اشتراک در انتهای همه ی مقالات زیاد جالب نیست.
  رقبایش شما در این قسمت دست و دل بازتر هستند. بخصوص در مقالاتی که حکم بازاریابی برای شما دارد. این مطالب خواننده را علاقمند به ادامه می کند و قطعا حاضر به هزینه کردن می شود. در بدو ورود با دیدن یک مقاله که در انتها با گرو کشی همراه است! انگیزه ی ادامه ایجاد نمی کند.

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   با سلام؛ دوست عزیز بیش از نیمی از مطالب وبسایت، کلیپ های انگیزشی و دوره های صوتی #صفرتاصدویک رایگان در اختیار تمام کاربران قرار گرفته است.

 5. کاربر سوخت جت m.ba می‌گوید

  خیلی خوب بود دوست عزیز

 6. کاربر سوخت جت izoo می‌گوید

  عالی بود

 7. کاربر سوخت جت adeh می‌گوید

  سلام بسیار زیبا بود؟ فقط یه سوال داشتم ، در قسمتی از متن نوشتین که آیا از خرج کردن میترسید ؟
  من با درآمدی که الآن دارم بله تقریبا از خرج کردن میترسم ! با این که انسان دست و دل بازی هستم اما حتی اگه یه شام بیرون بخورم تو ذهنم میاد که اینقدر هزینه شد ، این تفکر فکر کنم با متن مقالتون یکم متفاوته درسته ؟؟

 8. کاربر سوخت جت arif می‌گوید

  تلاش بيهوده به از خفتگى…..

 9. کاربر سوخت جت اد می‌گوید

  سلام خیلی خوب بود

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**