با چهار میثاق سرخپوستان تولتک زندگی تان را سرشار از فراوانی کنید (قسمت دوم)

کلام شما جادوی خالص است؛ درست استفاده کنید...

به قسمت دوم سلسله مقالات چهارمیثاق خوش آمدید.
در قسمت پیشین، مقدمات را مطرح کردیم؛ گفتیم که انسان، کم‌کم رام می‌شود و استقلال خودش را از دست می‌دهد و دیگران با درخواست‌ها و انتظارات و آموزش‌هایی که دارند، باعث ایجاد میثاق‌هایی در ما می‌شوند.

این میثاق‌ها، تبدیل به کتاب قانون ما می‌شوند.
در درون ما یک قاضی و یک قربانی وجود دارد. قاضی نسبت به رفتارها و زندگی ما حکم می‌راند؛ آن‌هم با توسل به این کتاب قانون ساخته شده از میثاق‌ها.

وجود قربانی ما هم این را می‌پذیرد و احساس شرمندگی می‌کند. درنتیجه، چنین سبک زندگی‌ای، باعث می‌شود تا ما عملاً در دوزخ زندگی کنیم؛ چراکه لذتی از زندگی‌مان نمی‌بریم و مدام در حال اهلی شدن و اجرای خواسته‌های دیگران هستیم.

حالا چه باید کرد؟

دکتر دون میگوئل روئیز، در کتاب چهار میثاق خودش، راه‌حل را با شما در میان خواهد گذاشته؛ مهم نیست در چه جامعه‌ای و مابین چه آدم‌هایی دارید زندگی می‌کنید، مهم این است که با استفاده از این میثاق‌های جدید و قدرتمند، می‌توانید میثاق‌های قدیمی و درب‌وداغان را به هم بریزید.

حتی چند گام جلوتر، می‌توانید درحالی‌که در میان دیگران و در دوزخ زندگی می‌کنید، عملاً کاری کنید که سم‌های روانی و روحی دیگران روی شما اثر نداشته باشد و عملاً در بهشت زندگی کنید.

چطور؟ با ما به ادامه مقاله و گفت‌وشنود درباره اولین میثاقی که به شما در این مسیر کمک خواهد کرد، بیایید.

میگوئل، اولین میثاقی که باید در خودتان ببندید را سخت‌ترین و البته مهم‌ترین آن‌ها می‌داند؛ جوری که اگر بتوانید موفق به این کار بشوید، در آن صورت وارد بهشت زمینی خواهید شد.

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ته می‌گوید

  عالی واقعا همه باید این کتاب رو بخونن

 2. کاربر سوخت جت ضا می‌گوید

  بسمه تعالی
  کتاب رو مطالعه کردم
  واقعاااااااااااا کیفیت زندگی رو بسیار بالا میبرد و سرعتتتتت بسیار زیادی به بشر در راه رسیدن به هدف هایش میدهد. و آرامش روانی خاصیییی میبخشد.

 3. کاربر سوخت جت esis می‌گوید

  این فیلم رو دیدی؟
  ویدائو

 4. کاربر سوخت جت رى می‌گوید

  بسيار عالى بود كيف كردم

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**