مشتی بر دهان ترس و اضطراب! – ویدیو آموزشی از جردن پیترسون

شاید فکر کنید که شما تنها کسی هستید که بیشتر اوقات استرس و اضطراب داره و مدام با دلهره دست و پنجه نرم میکنه. حق هم دارید. دیگران همیشه از دور خیلی محکم، مطمئن و مسلط به نظر میرسن. اما واقعیت اینه که ترس، غم، دلهره، نگرانی بخشی از انسان بودن ما ست. غیرممکنه که کسی «انسان» باشه و با چنین هیجاناتی بیگانه باشه.

همه ما ترس، اضطراب غم و سایر هیجانات منفی رو تجربه کردیم و با اون آشنا هستیم. این دسته از احساسات و هیجانات با ما زاده میشن و تا هنگام مرگ همراه ما هستن. ما هرگز و تحت هیچ شرایطی نمیتونیم کاری کنیم که مانع تجربه چنین عواطفی بشیم!

اما خب سوال اینجاست که چه باید کرد؟! اینکه نمیتونیم ترس، دلهره و نگرانی رو از خودمون دور کنیم، به این معنا ست که باید بهشون اجازه بدیم که ما رو فلج کنند؟

دکتر جردن پیترسون، روانشناس مشهور و معروف کانادایی، پاسخ این سوال رو به سادگی به ما میده و بهمون میگه که دربرابر چنین احساساتی چه کار باید کرد. اون به خوبی توضیح میده که چرا آگاهی به وجود این احساسات و آگاهی از خطر برای ما مفید هستند و ما چطور میتونیم از این احساسات، برای تسکین عذاب وجدان های احتمالی در آینده استفاده کنیم.

 

شما در این ویدیو یاد میگیرید که:

  • یکی از رازهای یه زندگی خوب چیست؟
  • چرا ترس، غم و اضطراب از بدو تولد همراه ما هستن؟
  • چطور میتونیم احساسات منفی مون رو کنترل کنیم و بهشون اجازه ندیم که ما رو از پا دربیارن؟
  • تفاوت «ساده لوحی» و «شجاعت» در چیه؟

 

 

 

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**