9 ویدیوی آموزشی و انگیزشی برای نجات سریع از تنبلی و انگیزه ۱۰ برابری

یکی از مهم‌ترین دلایل شکست خوردن افراد در کارها و پروژه‌های گوناگون، تنبلی و ناتوانی در مدیریت انرژی و زمان است. یکی دیگر از دلایلی که افراد را از پیشرفت و حرکت رو به جلو باز می‎‌دارد، نداشتن انگیزه و شور کافی برای کوشش و حرکت است. یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش انگیزشی و رهایی از تنبلی، مطالعات کتاب‌ها و تماشای ویدیوهای انگیزشی و آموزشی از افراد موفق و ثروتمند جهان است. در این مقاله تصمیم داریم 9 مورد از بهترین ویدیوهای انگیزشی را معرفی کنیم.

در صورتی که شما هم نیاز به افزایش انگیزه دارید یا می‌خواهید تنبلی را کنار بگذارید و در مسیر رشد و پیشرفت حرکت کنید، پیشنهاد می‌شود که 10 دقیقه زمان بگذارید و تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید. مشاهده هر کدام از بهترین ویدیوهای انگیزشی که در ادامه معرفی می‌کنیم، نقش به‌سزایی در افزایش انگیزه و جلوگیری از اهمال‌کاری و تنبلی دارد.

 

1. ویدیوی سه راهکار عمیق و کاربردی برایان تریسی برای با انگیزه ماندن در هر شرایطی

برایان تریسی، یکی از معروف‌ترین اساتید حوزه موفقیت، فروش و توسعه فردی است که کتاب‌های زیادی در زمینه موفقیت نوشته و روانه بازار کرده است. او روی مفهوم «انگیزه» مطالعات زیادی انجام داده و کوشیده است که روش‌هایی برای حفظ انگیزه به ما آموزش دهد.

در صورتی که تمایل دارید با شیوه حفظ انگیزه در شرایط مختلف آشنا شوید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی انگیزشی سه راهکار عمیق و کاربردی برایان تریسی برای با انگیزه ماندن در هر شرایطی از برایان تریسی را تماشا کنید. او در این ویدیو، نکات مهمی در مورد اهمیت انگیزه بیان می‌کند. اگر قصد دارید کار مهمی انجام دهید و از کاهش انگیزه خود در طول مسیر نگران هستید یا احساس می‌کنید که انگیزه‌تان کاهش یافته است، تماشای این ویدیو، کمک فراوانی به شما خواهد کرد.

 

 

2. ویدیوی آموزشی ۱۱ روش غلبه بر اهمال‌کاری از زبان متخصصان هاروارد

دانشگاه هاروارد، سال‌هاست که به مباحث مدیریت، کارآفرینی و توسعه فردی اهمیت می‌دهد و مطالعات گسترده‌ای در این زمینه انجام داده است. در سال‌ها اخیر، شاهد عرضه کتاب‌های مهم و تأثیرگذاری از سوی متخصصان این دانشگاه، به بازار کتاب هستیم. متخصصان این مجموعه تلاش کرده‌اند که در قالب یک ویدیوی آموزشی، 11 روش برای غلبه بر اهمال‌کاری به ما آموزش دهند. در صورتی که تمایل دارید روش‌های اساسی و حرفه‌ای غلبه بر اهمال‌کاری را یاد بگیرید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی آموزشی ۱۱ روش غلبه بر اهمال کاری از زبان متخصصان هاروارد را تماشا کنید.

جالب است بدانید که طبق مطالعات، اهمال‌کاری، یکی از اصلی‌ترین دلایل ناکامی و نرسیدن به خواسته‌ها و اهداف بیان می‌شود. اگر بتوانید این پدیده نامطلوب را کنار بگذارید و اراده خود را تقویت کنید، بدون شک مسیرتان برای رسیدن به خواسته‌ها و اهداف، هموارتر می‌شود.

 

 

3. ویدیوی ساختن طرز فکر جنگجویی از دیوید گاگینز

گاهی مواقع، انگیزه نداشتن، تنبلی کردن و اهمال‌کاری، از طرز فکر و نگرش ما نشئت می‌گیرد. دیوید گاگینز، به عنوان یکی از سخنران پرطرفدار و حرفه‌ای در ویدیوی آموزشی ساختن طرز فکر جنگجویی تلاش می‌کند راه و رسم ساختن یک طرز فکر جنگجو و قدرتمند را به ما آموزش دهد.

در دنیای امروز، پژوهشگران موفقیت به این باور رسیده‌اند که نگرش و طرز فکر انسان، اصلی‌ترین دلیل کامیابی یا ناکامی اوست. اگر می‌خواهید نگرش و طرز فکری برنده برای خود بسازید و انگیزه خود را برای قدم نهادن در مسیر پیروزی افزایش دهید، پیشنهاد می‌شود که تماشای ویدیوی ساختن طرز فکر جنگجویی از دیوید گاگینز را از دست ندهید.

 

 

4. ویدیوی آموزشی تبعات سنگین بی هدفی از جردن پیترسون

یکی از متخصصان حرفه‌ای دنیای روان‌شناسی که با ویدیوهای آموزشی خود شهرت فراوانی کسب کرده و می‌کوشد زندگی مادی و معنوی انسان‌ها را بهبود ببخشد، جردن پیترسون است. او برای افزایش انگیزه و فرار از تنبلی و اهمال‌کاری، یک ویدیوی آموزشی ارزشمند تحت عنوان «تبعات سنگین بی‌هدفی» روانه بازار کرده است.

او در این ویدیوی آموزشی تلاش می‌کند خسارت‌ها و مشکلات هدف نداشتن را توضیح دهد. همچنین به ما آموزش می‌دهد که بعد از تعیین اهداف، چه اقداماتی انجام دهیم که به خواسته‌های خودمان برسیم و اهداف خود را عملی کنیم. اگر قصد دارید شیوه درست هدف‌گذاری، تلاش و برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف را یاد بگیرید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی آموزشی تبعات سنگین بی هدفی را تماشا کنید و به آموزه‌های آن جامعه عمل بپوشانید.

 

 

5. ویدیوی درمان تنبلی و داشتن قدرت اراده‌ای پولادین از دیوید گاگینز

اگر اکثر انسان‌هایی که تنبلی می‌کنند را زیر نظر بگیرید، متوجه می‌شوید که دلیل و ریشه تنبلی در ناخودآگاه این افراد است. دیوید گاگینز در ویدیوی درمان تنبلی تلاش می‌کنند شیوه غلبه بر تنبلی را به ما آموزش دهند و قدرت و انگیزه ما برای فایق آمدن بر مشکلات را چند برابر کند.

دیوید گاگینز، دوران کودکی بسیار دشوار و کابوس‌واری را پشت سر گذاشت؛ ولی با تمرین، سخت‌کوشی و خودانضباطی، به یکی از ورزشکاران برتر حوزه استقامت تبدیل شد و به عضویت ارتش آمریکا درآمد. تکنیک‌هایی که او در ویدیوی آموزشی درمان تنبلی بیان می‌کند، حقیقتاً ساده و تأثیرگذار است. جذابیت آموزه‌های دیوید گاگینز به این است که او، خودش مصائب فراوانی را با همین آموزه‌هایی که در اختیار ما قرار می‌دهد و به همین دلیل آموزه‌های او می‌تواند برای ما هم مفید و کاربردی باشد.

 

 

6. ویدیوی تنها راز مقاومت؛ سخنرانی نایاب از باب پراکتور

باب پراکتور، یکی از بزرگ‌ترین افرادی است که اهمیت توسعه فردی را برای انسان‌ها بیان کرد و تاکنون آموزش‌های فراوانی در حوزه توسعه فردی و موفقیت منتشر کرده است. او زندگی انسان‌های موفق بسیاری را زیر نظر قرار داد و کوشید رازهای موفقیت این افراد را درک کند. او در ویدیوی آموزشی تنها راز مقاومت، می‌کوشد اصلی‌ترین راز دوام آوردن افراد موفق در شرایط گوناگون را درک کند و با ما در میان بگذارد.

او نتیجه پژوهش‌های خودش را با آموزه‌های ناپلئون هیل ترکیب کرده و یکی ویدیوی آموزشی بی‌نظیر در اختیار ما قرار داده است. در صورتی که می‌خواهید زندگی خود را متحول کنید و انگیزه خود را در شرایط گوناگون حفظ کنید، پیشنهاد می‌شود تماشای ویدیوی آموزشی تنها راز موفقیت را در برنامه آموزشی خود بگنجانید.

 

 

7. ویدیوی مطمئن باش؛ سخنرانی فوق انگیزشی جول اوستین

جول اوستین، یکی از الهام‌بخش‌ترین سخنرانان جهان که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد، همواره کوشیده است که منبعی از انرژی و الهام برای مردم جهان باشد و با سخنرانی‌های خود، به انسان‌ها زندگی دوباره ببخشد. او ویدیوی مطمئن باشد که یکی از بهترین ویدیوهای انگیزشی محسوب می‌شود، تلاش می‌کند انگیزه ما را برای مقاومت در برابر مشکلات و سختی‌ها بالا ببرد. جول اوستین بر این باور است که با ایمان و اطمینان به خداوند می‌توان در برابر هر مشکلی دوام آورد و تسلیم نشد.

اگر انسان، حضور قدرت مطلق جهان یعنی خداوند را در سختی‌ها حس کند و بداند که خداوند، او را تنها نگذاشته و در کنار اوست، قطعاً نگرش و طرز فکرش متفاوت می‌شود و می‌تواند سختی‌ها را با تکیه بر خداوند پشت سر بگذارد. اگر می‌خواهید با نگرش و آموزه‌های جول اوستین در زمینه مقاومت، صبر و حفظ انگیزه آشنا شوید، سخنرانی انگیزشی مطمئن باش از جول اوستین را تماشا کنید.

 

 

8. ویدیوی سخنرانی فوق انگیزشی اگه بخوای میشه از لس بروان

بسیاری از ما، با تمام وجود دنبال دستیابی به هدفی هستیم و وقتی صحبت از آن هدف یا خواسته به میان می‌آید، تمام وجودمان پر و بال می‌شود و می‌خواهید به سوی آن خواسته، پرواز کنیم؛ ولی متأسفانه چیزی در اعماق وجودمان، ما را از حرکت به سوی این هدف بازمی‌دارد و انگیزه لازم را برای تلاش و حرکت به ما نمی‌دهد.

لس براون یکی از سخنران انگیزشی پرطرفدار در ویدیوی آموزشی اگه بخوای میشه، تلاش می‌کند ما را به سمت باور کردن خودمان هدایت کند و انگیزه و ایمان کافی برای تلاش و کوشش را به ما بدهد. در صورتی که می‌خواهید از دام بی‌انگیزگی، شک و تردید رها شوید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی سخنرانی فوق انگیزشی اگه بخوای میشه از لس بروان را تماشا کنید.

 

 

9. ویدیوی تنها شرط تحقیق رویاهایتان در هر شرایط دشوار از گرنت کاردون

گرنت کاردون، به عنوان یکی از اساتید بزرگ حوزه موفقیت، فروش و ثروت‌آفرینی، همواره کوشش خودش را صرف پی بردن به رازهای موفقیت و کسب ثروت کرده و به نکات و آموزه‌های ارزشمندی رسیده است. او در ویدیویی تحت عنوان « تنها شرط تحقیق رویاهایتان در هر شرایط دشوار» تلاش کرده است شیوه دستیابی به خواسته‌ها و اهداف در شرایط گوناگون را به ما بگوید و شیوه اجرای این شرط مهم را به ما آموزش دهد. اگر شما هم می‌خواهید به شرط تحقق اهداف و رویاهای او پی ببرید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی تنها شرط تحقیق رویاهایتان در هر شرایط دشوار از گرنت کاردون را با دقت و چند بار تماشا کنید.

 

 

این ویدیوها و هزاران ویدیو،
کتاب و محتوای نایاب آموزشی دیگر
در اشتراک توربو

 

 

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ار می‌گوید

  سلام تمام محتوای اشتراک یک ساله همینه!؟

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   نه عزیز. اینا فقط معرفی چند از ویدیوها در زمینه‌ی تنبلی هستش. می‌تونید از منوی سایت در قسمت دسته‌بندی به بقیه‌ی محتواها دسترسی داشته باشید

 2. کاربر سوخت جت ده می‌گوید

  سلام این مطالب رایگانه؟

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   خیر عزیز. دوستانی که اشتراک توربو رو تهیه کردن به این مطالب دسترسی دارن

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**