خلاصه کتاب چطور در همه چیز شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم نوشته اسکات آدامز

کتابی در مورد موفقیت

کتاب «چطور در همه‌چیز شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم» (2013) کوله باری از زندگی و توصیه‌های شغلی از خالق دیلبرت، کتاب مصور محبوب است. اسکات آدامز توضیح می دهد که شکست‌هایش چطور باعث موفقیت و شهرت او شدند

اسکات آدامز خالق دیلبرت است. یک کمیک استریپ (داستان مصور) معروف که جنبه های طنز زندگی اداری را به نمایش می گذارد. داستان مصور او در سراسر جهان و در روزنامه‌های بی‌شماری به چاپ رسیده است. به علاوه آدامز نویسنده بسیاری از کتاب‌ها از جمله کتاب پرفروش نیویورک تایمز نیز هست.

شما هم گاهی پشیمان می‌شید که توصیه‌های پدر و مادرتان را نپذیرفتید و پزشک، وکیل یا کارمند بانک شدید؟ خسته شدید از بس از شغلی به شغل دیگه پریدید و هیچوقت هم به جایگاه مناسب نرسیدید؟ یا شاید هم مملو از ایده‌های عالی هستید، اما هیچ کدام از اون‌ها واقعاً به جایی نرسیدن.

خب پس باید از اسکات آدامز، کاریکاتوریست مشهور و شکست سنگینش یک یا دو چیز یاد بگیرید. آدامز قبل از ساختن دیلبرت، (داستان مصور  بسیار موفق خود) بیشتر از موفقیتش شکست خورد: او بارها اخراج شد، کسب‌وکاری را راه‌اندازی کرد که به سرعت از بین رفت و اختراعات ناموفق زیادی داشت.

اما او از این شکستها برای محتوای داستان‌هایش استفاده کرد و در نهایت به موفیقیت زیادی رسید. اگه کتابش رو باز کنید و نگاهی به یکی از صفحاتش بندازید متوجه میشید که شکست‌های ما تنها سنگفرش‌های مسیر موفقیت ما هستند.

 

دانلود خلاصه کتاب

1 نظر جالب
  1. کاربر سوخت جت 1056 می‌گوید

    جملات انگیزشی روزانه
    با افرادی که شبیه به اهدافمون هستن رفت و آمد کنیم

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**