خلاصه کتاب چطور کاری کنیم که مردم ما رو در ۹۰ ثانیه یا کمتر دوست داشته باشند؟ نوشته نیکلاس بوثمن

برای مصاحبه، فروش، مدیریت و تبلیغات فروش ارتباط فوری و معنادار برقرار کنید.

کتاب چطور کاری کنیم که مردم ما رو در ۹۰ ثانیه یا کمتر است دوست داشته باشند (2000) راهنمای ارتباط معاشرت و گسترش دنیای اجتماعی شما ست. این کتاب به شما یاد میده که چطور با غریبه­ها حرف بزنید و کاری کنید که اون­ها شما رو دوست داشته باشند. به علاوه یاد می­گیرید که چطور حتی ظریف­ترین حرکات مردم رو هم رمزگشایی کنید.

در این کتاب یاد میگیرید که:

دوست داشتنی بودن یک هنره که شما می­تونید در اون خبره بشید.

دوست جدید پیدا کردن کار راحتی نیست. دیدن آدم­های جدید همیشه همراه با حرف­های پر پیچ و خم، سکوت­های ناخوشایند و چشم تو چشم شدن­های معذب­کننده ست. به همین خاطره که اکثر ما از دردسرهای دوستیابی اجتناب می­کنیم و به یه دسته از دوستامون می­چسبیم و از کسایی که نمی­شناسیم دوری می­کنیم.

با این حال پیدا کردن دوستان جدید فوق­العاده مفیده. این کار نه تنها دایره ارتباطات شما رو گسترش میده بلکه بهتون کمک میکنه که مهارت­های بین­فردی­تون رو توسعه بدید. مهارت­هایی که میتونن مزایای شخصی و حرفه­ای زیادی به همراه داشته باشند. این کتاب به شما یاد میده که چطور دوست داشتنی بشید. به علاوه شما رو به ابزارهایی مجهز می­کنه که از طریق اون­ها می­تونید دوستان احتمالی­تون رو در یک دقیقه و نیم تحت تاثیر قرار بدید.

 

دانلود خلاصه کتاب

عضویت و مشاهده کاملورود برای اعضا
2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت وز می‌گوید

    چرا نمیشه کتاب رو دانلود کرد همش ایراد میگیره از شماره هر جور واردش میکنیم اذیت میکنه

  2. کاربر سوخت جت 1056 می‌گوید

    عالی بود

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**