راز اعتماد به نفس سلبریتی ها – ویدیو آموزشی از جو ناوارو

تا به حال به لحظه ورود سلبریتی ها، سیاستمدارها به یک صحنه دقت کردید؟ بدون اینکه به محیط اطراف توجه کنند، با اعتماد به نفس و با لبخند وارد میشن بدون اینکه ذره ای تردید به خودشون راه بدن، قبل از اینکه حتی شروع به صحبت کنند، مجلس رو به دست میگیرن و توجه حضار رو به سمت خودشون جلب میکنند. کاری که اکثر ما حتی توی خواب هم نمیتونیم انجام بدیم!

جو ناوارو نویسنده آمریکایی، سخنران عمومی، و مامور و ناظر سابق اف بی آی متولد کوبایی ست. ناوارو در زمینه ارتباطات غیرکلامی و زبان بدن تخصص داره و کتاب های متعددی از جمله «آنچه که هر بدن می گوید»، «بلندتر از کلمات»،  و «فرهنگ لغت زبان بدن» رو نوشته.

در این ویدیو؛ جو ناوارو راز با اعتماد به نفس به نظر رسیدن سلبریتی ها، بازیگران و سیاستمدارن رو آشکار میکنه و بهتون میگه که چطور شما هم با الگو برداری از اونها میتونید با اعتماد به نفس و مسلط به نظر برسید و بدون اینکه ذره ای تردید به خودتون راه بدید یا احساس معذب بودن داشته باشید، تموم توجه ها رو به سمت خودتون جلب کنید.

 

در این ویدیو آموزشی از جو ناوارو یاد میگیرید که:

  • آدمهای با اعتماد به نفس چه ویژگی هایی دارند؟
  • راز اعتماد به نفس بازیگران و سیاستمداران در چیست؟
  • چطور تغییر در زبان بدن میتونه به افزایش اعتماد به نفس منجر بشه؟
  • چطور حتی لحن و تن صدا هم با اعتماد به نفس ارتباط مستقیم داره؟

 

↓ مشاهده ویدیو ↓

1 نظر جالب
  1. کاربر سوخت جت وک می‌گوید

    عالی خیلی خوب و جالب بود

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**