با 10 مورد از بهترین ویدیوهای ثروت آفرینی آشنا شوید

مطالعات نشان می‌دهد که میزان درآمد افراد با میزان یادگیری آن‌ها، رابطه مستقیم دارد؛ هر چه زمان بیشتری صرف یادگیری کنیم، درآمدمان هم بیشتر می‌شود. یکی از بهترین روش‌های یادگیری، مشاهده ویدیوهای آموزشی است. اگر قصد دارید شیوه ثروت‌آفرینی و پولسازی را بیاموزید، بهتر است ویدیوهای آموزشی افراد ثروتمند و ثروت‌آفرین جهان را مشاهده کنید. در این مقاله تصمیم داریم با 10 مورد از بهترین ویدیوهای ثروت آفرینی آشنا شویم.

در صورتی که شما هم به مشاهده ویدیوهای آموزشی در حوزه پولسازی علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌شود که 10 دقیقه زمان بگذارید و تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید. یادگیری راه و رسم ثروت‌آفرینی، نخستین گام برای ورود به دنیای ثروتمندان و تحقق اهداف و رؤیاهاست.

 

1. ویدیوی چهار اصل ثروت‌آفرینی که پایه زندگی تمام ثروتمندان است از جک کنفیلد

مطالعات نشان می‌دهد که کلیه افراد ثروتمند در جهان، به چند اصل مشخص ایمان دارند و به این اصول عمل می‌کنند. جک کنفیلد به عنوان یکی از بهترین سخنرانان حوزه ثروت‌آفرینی در ویدیوی چهار اصل ثروت‌آفرینی که پایه زندگی تمام ثروتمندان است تلاش می‌کند به چهار مورد از اصولی که انسان را به سمت ثروت هدایت می‌کنند، اشاره کند.

کنفیلد در این ویدیو توضیح می‌دهد که چه موانعی در مسیر ثروتمند شدن وجود دارد و جلوی تحقق اهداف را می‌گیرد. مشاهده این ویدیوها، از نکات مهمی در مورد شیوه ثروتمند شدن پرده برمی‌دارد.

 

 

2. ویدیوی چطور ثروتمندان کمتر کار میکنند و بیشتر نتیجه می‌گیرند؟ از دارن هاردی

ثروتمندان جهان، کمتر کار می‌کنند و چند صد برابر تلاششان نتیجه می‌گیرند. این در حالی است که بسیاری از افراد در دنیای امروز با پدیده «زحمت بسیار و نتیجه اندک» روبرو هستند. گاهی مواقع فکر می‌کنیم به اندازه تلاش و کوششمان، درآمد کسب نمی‌کنیم. دارن هاردی دلیل این پدیده را به خوبی شناسایی کرده است. او تلاش می‌کند که در ویدیوی چطور ثروتمندان کمتر کار میکنند و بیشتر نتیجه می‌گیرند؟ دلیل این مسئله را توضیح دهد و راهکارهای خوبی برای حل آن، در اختیارمان بگذارد

 

 

3. ویدیوی بهترین فرصت‌های پولسازی بدون تغییر شغل از ارل نایتینگل

گاهی مواقع افراد وقتی به ثروتمند شدن فکر می‌کنند، خیلی سریع دنبال تغییر شغل می‌روند؛ چون بر این باور هستند که رسیدن به ثروت، بدون تغییر شغل ممکن نیست. ارل نایتینگل، پیامبر موفقیت شخصی در جهان در ویدیوی بهترین فرصت‌های پولسازی بدون تغییر شغل تلاش می‌کند روش‌هایی به ما آموزش دهد که بدون تغییر شغلمان، به منابع مالی مورد نظرمان دست پیدا کنیم.

یکی از روش‌های ثروت‌آفرینی بدون تغییر شغل این است که در حوزه شغلی خودمان، به دانش و مهارتی مثال‌زدنی و استثنایی برسیم و گوی سبقت را از رقبا برباییم. با این کار به یک مهره حیاتی برای بیزینس خود تبدیل می‌شویم و می‌توانیم از این موقعیت، درآمد خوبی کسب کنیم.

 

 

4. ویدیوی بازاریابی به معنای واقعی از ست گادین

ست گادین، یکی از اسطوره‌های بازاریابی در جهان است و اگر کتابی به بازار عرضه کند، در سریع‌تر زمان ممکن، کتاب‌هایش به فروش‌های خیره‌کننده می‌رسد. دیدگاه‌های جذاب و اثربخش او در زمینه بازاریابی، باعث شده است که طرفداران بسیاری در جهان داشته باشد. او در ویدیوی بازاریابی به معنای واقعی، تلاش می‌کند که تعریفی امروزی و نوین از بازاریابی ارائه دهد.

مشاهده ویدیوی بازاریابی به معنای واقعی باعث می‌شود که بازاریابی کسب و کار یا سازمان خود را بهبود ببخشید و بیزینس خود را به برندی معروف و محبوب تبدیل کنید. با به علاوه با تکیه بر آموزش‌های این ویدیو، می‌توانید فروش محصولات و خدمات خود را متحول کنید.

 

 

5. ویدیوی این راه ثروت است از جان دمارتینی, یکی از بهترین ویدیوهای ثروت آفرینی

پس از عرضه کتاب «عامل ارزش‌ها: راز موفقیت و جهش» به بازار، دکتر جان دمارتینی بیش از پیش در بین ایرانیان شناخته شد. دیدگاه‌های این مشاور کسب و کار و سخنران بی‌نظیر، به قدری تأثیرگذار و علمی است که عمل به آن‌ها می‌تواند جهشی مهم به سوی آفرینش گنجینه‌های ثروت باشد. در صورتی که می‌خواهید کسب و کار خود را به ماشین تولید ثروت تبدیل کنید یا وارد مسیر پولسازی شوید، تماشای ویدیوی این راه ثروت است برای شما بسیار جذاب و آموزنده خواهد بود.

 

 

6. ویدیوی فروش جادویی به سبک گرگ وال استریت از جردن بلفرت

فروشندگان حرفه‌ای، جزو پردرآمدترین و ثروتمندترین انسان‌ها جهان هستند و به دلیل آزادی زمانی و استقلال مالی، زندگی دوست‌داشتنی و رشک‌برانگیزی دارند. بسیاری از افراد تمایل دارند که در زمینه فروش مشغول به کار شوند و از این راه به درآمد برسند. همچنین افرادی که در حوزه فروش فعالیت می‌کنند، شیفته رشد و پیشرفت و رسیدن به درآمدهای رویایی هستند.

جردن بلفورت، گرگ وال استریت، در ویدیوی فروش جادویی به سبک گرگ وال استریت می‌کوشد کلکسیونی از بهترین و ارزشمندترین نکات برای فروش حرفه‌ای را به شما آموزش دهد. اگر به شغل فروش علاقه دارید و می‌خواهید در این حوزه، به فرد دانا و توانا تبدیل شوید، تماشای ویدیوی فروش جادویی به سبک گرگ وال استریت به شما کمک می‌کند که خیلی سریع به هدف خود برسید.

 

 

7. ویدیوی راه اندازی کسب و کار از استیو جابز

همه ما می‌دانیم که اصلی‌ترین و بهترین راه برای ثروت‌آفرینی و تحقق اهداف و رویاهای بزرگ، راه‌اندازی کسب و کار شخصی و تلاش برای بهبود و توسعه این کسب و کار است. در سال‌های گذشته، کسب و کارهای فراوانی راه‌اندازی شد؛ ولی فقط 10 تا 20 درصد این بیزینس‌ها توانستند بحران‌ها را پشت سر بگذارند و دوام بیاورند. در سال‌های اخیر کسب و کارهای آنلاین و بزرگی از بین رفتند که کسی فکرش را هم نمی‌کرد که چنین بیزینس‌هایی نابود شوند.

یکی از اسطوره‌های راه اندازی کسب و کار و موفقیت، استیو جابز است. او که دانش و مهارت فوق‌العاده‌ای در حوزه کسب و کار داشت، در ویدیوی راه اندازی کسب و کار تلاش کرد دانش و مهارت خود را در اختیار علاقمندان قرار دهد. در صورتی که شما هم به فکر راه‌اندازی یک بیزینس ثروت‌ساز و پردرآمد هستید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی راه اندازی کسب و کار به سبک استیو جابز را تماشا کنید.

 

 

8. ویدیوی آموزشی پولسازی در شرایط ناپایدار از گرنت کاردون

گرنت کاردون، یکی از نویسندگان و سخنرانان حرفه‌ای حوزه موفقیت و ثروت‌سازی است که در سال‌های اخیر، بین ایرانیان شناخته شده و روز به روز به معروفیت و محبوبیت او افزوده می‌شود. یکی از ویدیوهای جذاب و آموزنده او در زمینه ثروت‌سازی، ویدیوی آموزشی پولسازی در شرایط ناپایدار است.

او در این ویدیوی آموزشی تلاش می‌کند نکاتی به ما آموزش دهد که در هر شرایطی، حتی شرایط نابسامان اقتصادی، بتوانیم درآمد چشمگیری کسب کنیم. او خودش نکاتی که آموزش می‌دهد را امتحان کرده است و به همین دلیل آموزه‌های او برای مخاطبان، مفید و کارساز است. در صورتی که تمایل دارید ثروت‌آفرینی در شرایط نابسامان و ناپایدار را یاد بگیرید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی آموزشی پولسازی در شرایط ناپایدار از گرنت کاردون را تماشا کنید.

 

 

9. ویدیوی آموزشی راز فروش هر چیزی در هر شرایطی اندرو تیت

اندرو تیت، یکی از مرموزترین انسان‌های معروف جهان است که در سال‌های اخیر به دلیل نظرات عجیب و چالش‌برانگیزش شهرت زیادی کسب کرده است. او ویدیوهای مختلفی برای ثروت‌آفرینی و پولسازی در اختیار مخاطبان خود قرار داده که یکی از آن‌ها «راز فروش هر چیزی در هر شرایطی» نام دارد.

در صورتی که به حوزه فروش علاقمند هستید و دوست دارید به فروشنده‌ای موفق و کاردان تبدیل شوید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی آموزشی راز فروش هر چیزی در هر شرایطی اندرو تیت را تماشا کنید و آموزه‌های این ویدیو را به کار ببندید.

 

 

10. ویدیوی تمام تفاوت فقرا و ثروتمندان در این ۷ اصل خلاصه می‌شود از دن لاک

انسان‌های ثروتمند و فقیر در زمینه‌های مختلفی با یکدیگر تفاوت دارند. دن لاک، مطالعات فراوانی در زمینه تفاوت این دو دسته از افراد انجام داده و به نتایج مهمی در این زمینه رسیده است. درک و آگاهی نسبت به این تفاوت‌ها، باعث می‌شود که خیلی راحت‌تر و سریع‌تر به سمت ثروت‌آفرینی حرکت کنیم و عاداتی که باعث فقیر شدن ما می‌شود را کنار بگذاریم.

در صورتی که شما هم به ثروتمند شدن علاقه دارید و می‌خواهیم گام‌های مهمی برای رسیدن به اهداف خود بردارید، پیشنهاد می‌شود ویدیوی مام تفاوت فقرا و ثروتمندان در این ۷ اصل خلاصه می‌شود را با دقت تماشا کنید.

 

 

این ویدیو و هزاران ویدیو،
کتاب و محتوای نایاب آموزشی دیگر
در اشتراک توربو

 

7 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ین می‌گوید

  سلام به نظر من همه ویدیوها جالب و
  پر محتوا هستند

 2. کاربر سوخت جت ار می‌گوید

  من اشتراک سالیانه رو گرفتم
  یعنی الان هر روز یه ویدئو یا پادکست جدید تو صفحه قرار میگیره؟

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   نه عزیز. این مقاله فقط معرفی چند تا از ویدیوهای محدود توربو هستش. برای دسترسی به همه‌ی محتواهای توربو در قسمت منوی سایت و در قسمت دسته‌بندی‌ها می‌تونید به همه‌ی کتاب‌ها و ویدیوها و …. که به صورت مداوم آپدیت میشن دسترسی داشته باشید

 3. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

  من امروز ویدیو جک کنفیلد و دیدم عالی بود

 4. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

  سلام در تالار گفتمان پیام میزارم ارسال نمیشه گفتن از اینجا اعلام کنم

 5. کاربر سوخت جت یر می‌گوید

  سلام وقت بخیر.من دوسه روزه اشتراک ویژه گرفتم نمیتونم وارد اکانتم شم و امکانات سایت استفاده کنم.۰۹۲۰۱۰۷۷۱۲

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   سلام عزیز. اگه با همون شماره‌ای که توربو ثبت‌نام کردید از قسمت منوی سایت وارد سایت شده باشید. بعدش می‌تونید در منو در قسمت دسته‌بندی‌ها روی ویدیوها، کتاب‌ها و … کلیک کنید و همه‌ی محتواها به صورت کامل در دسترس شما هستن و باز شدن

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**