خلاصه کتاب خارج از ساعت کاری نوشته لورا واندرکام

کار بیشتری انجام دهید و در عین حال احساس کنید مشغله‌ی کمتری دارید.

کتاب خارج از ساعت کاری (2018) توصیه‌های کاربردی داره در مورد اینکه چطور از زمان‌تون بیشتر استفاده کنین. از خلوت کردن برنامه‌ی شلوغ‌تون تا انجام دادن کارهای بیشتر در مدت زمان کمتر. وندرکام با استفاده کردن از حکایت‌های شخصی در کنار حقایق علمی، توضیح میده که چرا بعضی از ما احساس میکنیم تمام زمان دنیا در اختیار ماست در حالیکه افراد دیگه‌ای احساس میکنن زمان داره از لای انگشتاشون میریزه بیرون.

وندرکام با یه درس اختصاصی توضیح میده که امروز چیکار میتونین بکنین تا کار بیشتری انجام بدین و در عین حال احساس کنین مشغله‌ی کمتری دارین.

در این کتاب یاد میگیرید که:

یه زندگی ریلکس‌تر با بازدهی بیشتر داشته باشین.

خیلی از ما به خاطر مشغله‌های زیادمون احساس سردرگمی داریم. فرق نمیکنه مسئله گوشی هوشمندمون و صدای همیشگیش برای ایمیل‌های فوری باشه یا زندگی شخصی‌مون و چیزهایی که ازمون میخواد، بالاخره همیشه یه چیزی هست که دنبال توجه ماست. چیزی که ما شدیدا کمش داریم زمانیه که آرامش داشته باشیم و کارهایی که دلمون میخواد رو توی روزمون انجام بدیم. ولی حتی وقتی که برای خودمون زمان داریم، بیشتر اوقات توی اون زمان نگرانیم که چرا به اندازه‌ای که باید کار کنیم، کار نمیکنیم، یا به این فکر میکنیم که برنامه‌ی کاری بعدیمون چیه؟

پس چطوری میتونیم زندگی‌ای برای خودمون بسازیم که هم بازدهی داشته باشه و هم لذت‌بخش باشه؟

برای اینکه بفهمیم، اول باید متوجه بشیم که چرا بعضی افراد انگار تمام زمان دنیا رو در اختیار دارن در حالیکه به نظر میرسه بعضی‌های دیگه هیچوقت زمان کافی ندارن.

توی درس‌هایی که پیش روتون هست، یاد میگیرن که چرا اکثر محیط‌های کاری مدرن، فرهنگ پرمشغله بودن رو جا انداختن، و چرا الان یه چیز کاملا طبیعیه که تمام زمان خالی شما صرف قرار ملاقات‌های بی معنی بشه. بیشتر از اون، یاد میگیرن که چطوری برخوردتون رو در مقابل زمان تغییر بدین تا بتونین آرامش بیشتری داشته باشین و زمانی رو توی زندگی شلوغتون اختصاص بدین به افرادی که براتون مهمن. همینطور یاد میگیرن که الان چیکار کنین تا حس کنین کمتر سرتون شلوغه و در عین حال کار بیشتری انجام بدین.

 

دانلود خلاصه کتاب

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**