ویدیو آموزشی «تکنیک دوپامینی برای رفع تنبلی» از دکتر اندرو هوبرمن

همه ما روزهایی داریم که صبح زود از خواب بیدار می‌شویم .. ورزش می‌کنیم و  به همه کارهایمان میرسیم .. اما در مقابل؛ روزهای بسیاری هم داریم که حوصله انجام هیچ کاری را نداریم ..! یک کار کوچک ساده، مثل شستن لباس‌ها، مرتب کردن اتاق و .. که روی هم رفته شاید 30 دقیقه بیشتر طول نکشد را ساعت‌ها عقب می‌اندازیم ..

در چنین شرایطی چه کار باید کرد؟

بعضی‌ها صبر می‌کنند که انگیزه به آن‌ها برگردد ( و گاهی برگشتن انگیزه روزها و هفته‌ها به طول می‌انجامد!) برخی دیگر با کمک و استفاده از برخی ترفندها انگیزه لازم را در خودشان ایجاد میکنند! یا حتی فراتر .. کارهایشان را میتوانند حتی بدون وجود انگیزه نیز انجام دهند! نگران نباشید .. هیچ کار سختی نیست! و همه از پس آن برمی‌آیند!

اما چطور؟!

اندرو هوبرمن ، از چهره‌های پرطرفدار در دنیا و البته در سوخت‌جت، در یک ویدیو کوتاه 7 دقیقه‌ای توضیح میدهد که چطور  سطح دوپامین بدن‌مان را بالا ببریم و همیشه و تحت هر شرایطی به وظایف و کارهایمان پایبند بمانیم و حتی در روزهایی که انگیزه نداریم، تن به تنبلی و اهمال‌کاری ندهیم!

 

 

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

 

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**