ویدیو آموزشی درمان حسرت های گذشته از گری وی

همه ما آرزوها و رویاهایی در سر داریم. دوست داریم «وکیل»، «پزشک»، «مهندس»، «کارآفرین» و .. بشویم. دوست داریم در فلان‌جای دنیا خانه داشته باشیم و با دختر یا پسر رویاهایمان ازدواج کنیم، سفرهای دور و دراز برویم. این‌ها آرزوی همه آدم‌ها ست. اما نکته جالب و عجیب این است که باوجود اینکه همه چنین رویاهایی دارند، اما فقط عده معدودی به رویاهایشان می‌رسند و بیشتر آدم‌ها خیلی راحت دست از رویاهایشان می‌کشند و به یک زندگی معمولی تن می‌دهند.

گری وی نویسنده، کارآفرین و شخصیت اینترنتی آمریکایی-بلاروسی ست. او بیشتر با کارهایش در زمینه بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود. گری وی اکنون دو شرکت وینرمدیا و وینریکس را تحت نظر خود دارد. این دو شرکت در شهر نیویورک قرار دارند

گری وی در این ویدیو توضیح میدهد که چرا برخی از آدم‌ها به راحتی رویاهایشان را فراموش می‌کنند و به یک زندگی عادی، شغل معمولی، سفرهای ساده و معمولی عادت می‌کنند و یادشان میرود که در اعماق وجودشان چه کسی بودند و چه رویاهایی داشتند.

اگر شما هم رویاهای بزرگی در سر دارید و نگرانید که یک روزی به قدری درگیر زندگی روزمره و پیش‌پاافتاده شوید که آرزوهایتان را فراموش کنید، هیچ نگران نباشید.

گری وی تمام این مشکلات را حل خواهد کرد …

 

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

1 نظر جالب
  1. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

    عالی بود

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**