ویدیو آموزشی نابودی شک با کمک قوانین شائولین

حتما برای شما هم پیش اومده که همه تلاش‌تون رو کرده باشید که تغییر کنید، اما چیزی در درون‌تون مانع این تغییر میشه .. و حتی شاید خودتون هم ندونید چه چیزی باعث میشه دربرابر تغییر تا این حد مقاومت کنید .. اما ما بهتون میگیم ..

برای اینکه چیز جدیدی در وجودتون، زندگی‌تون متولد بشه، باید چیزهای زیادی در درون‌تون بمیرن ..! آره درست متوجه شدید! باید اجازه بدید که بخش‌های قدیمی وجودتون، باورهای گذشته‌تون، نوع نگاهتون به آینده و حتی امیدها و آرزوهای قدیمی‌تون بمیرن تا فضای کافی برای تولد چیزهای جدید فراهم بشه ….

اگه سرجایی که هستید، گیر کردید، اگه توی کار و شغل‌تون درجا می‌زنید، اگه واقعا دوست دارید که آدم‌های جدیدی وارد زندگی‌تون بشن اما هرچقدر هم تلاش می‌کنید به جایی نمی‌رسید … پس شاید وقتش رسیده باشه که شیوه‌ها، نگرش‌ها و رفتارهای قدیمی‌تون رو کنار بذارید … اون‌ روش‌ها و رویکردها هرچقدر هم که خوب بودن، الان دیگه به گذشته تعلق دارن و شاید وقتش رسیده باشه که اون‌ها رو رها کنید ..

اما چطور میشه این کارو کرد ….؟

قوانین شائولین جواب این سوال رو به ما میدن … اساتید بزرگ هنرهای رزمی چینی، پاسخ بسیاری از سوالات امروز ما رو هزاران ساله که می‌دونن … فقط کافیه که به منابع‌شون رجوع کنید تا ببینید این قوانین به ظاهر ساده و قدیمی تا چه حد میتونن راهگشا باشن …

 

 

 

 

1 نظر جالب
  1. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

    واقعا جذاب و الهام بخش بود

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**