خلاصه کتاب عمدا اهمال‌ کاری کن نوشته ی روری ودن

5 توصیه برای چند برابر کردن زمان

کتاب عمدا اهمال کاری کن (2019) تکنیک‌های قدرتمند و در عین حال ساده‌ای برای ذخیره کردن زمان و پول به شما ارائه میده. توی این خلاصه، توصیه‌های دقیق و مستقیمی گنجونده شدن که بهتون نشون میدن چطوری از پرمشغله بودن همیشگی فرار کنین. و براتون مشخص میکنن که چطوری با بررسی برنامه‌تون و تمرکز کردن روی اولویت‌های خودتون بازدهی‌تون رو افزایش بدین.

در این کتاب یاد میگیرید که:

دنبال زمان نگرد، خودت بسازش

توی دنیای مدرن و پر جنب و جوش امروزی، بعضی از ما فکر میکنیم که پرمشغله بودن یه جور نشان افتخاره. معتقدیم که اگه با عجله از این کار بریم سراغ اون یکی و چندین اولویت مختلف رو با هم پیش ببریم، به همه نشون میدیم که چقدر بازدهی بالایی داریم و آدم به درد بخوری هستیم. ولی علی رغم این طرز تفکر در مورد پرمشغله بودن، خیلی از ما هنوز احساس میکنیم که زیادی داریم کار میکنیم، نظم نداریم و دائما از برنامه عقبیم. خب کجای راه رو داریم اشتباه میریم؟

خوشبختانه، راه حلی وجود داره. آماده باشین تا بفهمین هر چیزی که تا الان در مورد بازدهی و مدیریت زمان فکر میکردین اشتباه بوده. چیزهایی که توی این درس‌ها می‎‌بینین کاملا برعکس نظرات سنتی و قدیمین و بهتون نشون میدن که چطوری زمان‌، پول و بازدهی‌تون رو افزایش بدین. بر اساس نظرات و تجربیات روری ودن، مشاور مدیریتی مشهور، راز کمتر کار کردن و بیشتر به دست آوردن رو یاد میگیرن و همینطور تکنیک‌های قدرتمندی برای چند برابر کردن زمان مفیدتون.

 

دانلود خلاصه کتاب

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت فی می‌گوید

  سلام خلاصه کتابها عالی بود.همچنین موضوع کتابها بسیار کاربردی هستند .بسیار ممنون از شما.

 2. کاربر سوخت جت 0570 می‌گوید

  خلاصه کتابها عالی هست ،واسمون مشخص میکند که اولویت هامون درمورد کتابها پیدا کنیم ،و بدانیم اولین کتاب که در حال حاضر بخونیم کدام هست،

 3. کاربر سوخت جت 6987 می‌گوید

  خیلی عالی بود

 4. کاربر سوخت جت ید می‌گوید

  بسیار عالی بود

 5. کاربر سوخت جت طع می‌گوید

  ایده خلاصه کتابها عالی بود عالی ممنون فقط امکانش هست چاپ چندم بودن کتاب هم عنوان شه

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**